0
0

سلام روزتون بخیر ببخشید میدونم چند بارم گفتین شب ها بیدار نمونیم و اینا ولی این یه هفته آخر رو میشه با قهوه یا این نوشابه ها بیدار بمونیم آخه یه هفته که چیزی نیست.

0
0

سلام

‏‎١- استفاده از نوشابه های انرژی زا و يا قهوه و كافي ميكس، شاید در ابتدا سبب افزایش تمرکز شما شود و شما احساس نشاط کنید اما پس از گذشت زمان و کاهش تاثیر آن به شدت انرژی شما افت خواهد و تمرکز شما هم به از حالت عادی کمتر خواهد شد.

٢- با ادامه مصرف این قبيل نوشیدنی ها، بدن به آن ها عادت کرده و تاثیر این مواد از بین خواهد رفت و شما نیاز به نوشیدن میزان بیشتری از این نوشیدنی ها دارید که این مسئله به نوبه خود مضر است. همچنی مصرف این نوشیدنی ها خواب شما را به تعویق می اندازد و ممکن است روز آزمون سراسری شما با خستگی زیادی مواجه شویدو

٣- در این دوره باید ساعت خواب خود را کمی افزایش دهید تا ذهن شما آمادگی لازم را کسب نماید. شما مي توانيد با رعايت ساعت خواب كافي (روزانه ۷/۵ الي ۸/۵ ساعت) بر احساس خستگي خوب غلبه نماييد.

٤- همچنين انجام ورزش به مدت روزانه ١٥ الي ٣٠ دقيقه سبب نشاط و شادابي شما خواهد شد.بنابراين تا آخرین روزُ حتما ورزش را در برنامه مطالعاتي خود قرار دهيد تا بتوانيد، با انرژي به مطالعه بپردازيد.

بنابراين سعي كنيد با پرهيز از مصرف نوشيدني هاي انرژي زا، داشتن ساعت خواب كافي و انجام ورزش هاي هوازي همواره با سطح انرژي بالايي مطالعه نماييد و نتيجه مورد نظر خود را كسب كنيد.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا