0
0

من کلاس هفتم هستم . من در سال های قبل نمراتم عالی بود. اما امسال در ریاضی مشکلی به وجود اومده که من سر امتحان به دلیل استرس سوالات را اشتباه جواب میدهم در حالی که من در کلاس روش تدریس را کاملا می فهمم و خودم هم حتی سر گروه هستم و در باقی دروس نمرات خوبی کسب می کنم . لطفاً کمک کنید . من حتی سوالات سخت تری در کلاس حل می کنم اما در امتحان … نمی دانم چه می شود ؟؟

0
0

سلام

۱- بسیاری از داشن آموزان به دلیل شرایط جلسه امتحان دچار استرس می شوند، راه حل جلوگیری از این شرایط این است که هر روز زماني را به فكر كردن در مورد روز امتحان اختصاص دهيد كه در آن روز در بهترين وضعيت خود قرار داريد. مثبت فکر کنید تا بتوانید با آرامش بیشتری برنامه مطالعاتی خود را پیش ببرید.

۲- حتما پیش از امتحان، در منزل از خودتان آزمون بگیرید. به این صورت که تمامی شرایط امتحان ها کاملا شبیه سازی کنید . این کار به شما کمک می کند تا در روز امتحان اصلی استرس شما کمتر شده و با تمرکز بیشتری به سوالات پاسخ دهید.

۳- ورزش روزانه را در برنامه خود قرار دهید و روزانه ۱۵ الی ۳۰ دقیقه ورزش کنید. زیرا ورزش سبب نشاط و شادابی و کاهش استرس می شود. بنابراین ورزش را حتما در برنامه این روزهای خود قرار دهید. علاوه بر این ورزش سبب افزایش تمرکز شما نیز خواهد شد.

بنابراین حتما تفکر خود را از وضعیت امتحان تغییر دهید و با برگزاری امتحان با حداکثر شبیه سازی سعی کنید بر استرس های خود غلبه نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا