0
0

سلام.داوطلب کنکور سراسری 96 هستم.در آزمون ها هم شرکت میکنم ولی تاحالا درس خوندن برای کنکور رو شروع نکردم چون مدرسه هم میرم نمیدونم درس های مدرسه رو بخونم یا با آزمون پیش برم لطفا راهنماییم کنین که چطوری واسه درس خوندنم برنامه ریزی کنم.

0
0

سلام

١- ابتدا استراتژی بلند مدت خود را مشخص کنید.
اگر در مدرسه شما دروس سال چهارم و پایه با هم تدریس می شوند اولویت شما باید مطالعه دروس تدریس شده توسط مدرسه و تکمیل اقدامات آن ها باشد.

٢- البته در این حالت شرکت در آزمون آزمایشی مناسب را فراموش نکنید زیرا با استفاده از آزمون ها می توانید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و برای آن ها تصمیم های راهبردی مناسبی اتخاذ نمایید.

٣- اما اگر در مدرسه شما فقط دروس سال چهارم تدریس می شود، باید دروس سال چهارم را همگام با مدرسه و دروس پایه را همگام با برنامه یک آزمون آزمایشی پیش ببرید.

4- در نهایت می توانید در دوران جمع بندی امتحانات نیمسال اول و دوم ،دروس سال چهارم و در دوران جمع بندی نوروز دروس پایه را مطالعه و جمع بندی نمایید.

5- همچنین در حال حاضر دروس باقی مانده قبلی را فراموش کنید و به مطالعه همراه با برنامه حال حاضر خود بپردازید. اما اگر این دروس پیش نیاز دروس کنونی شما هستند می توانید آن ها را در حد یادگیری ابتدایی مطالعه کرده و در بازه های جمع بندی از قبلی نیمسال اول، دوم ، نوروز و… اقدامات باقی مانده را به اتمام برسانید.

بنابراین باید اولویت شما انتخاب استراتژی بلندمدت باشد تا بتوانید با برنامه ریزی صحیح به موفقیت دست پیدا کنید. همچنین لیست دروس باقی مانده قبلی را یادداشت کنید تا بتوانید در زمان های مناسب اقدامات باقی مانده خود را تکمیل نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا