0
0

سلام. ببخشید یه سوال داشتم. من نمی تونم در آزمون پاسخنامه رو خالی بذارم و اگر تستی رو نزنم نگران می شم و بهم میریزم چه کار کنم؟

0
0

سلام

١- اگر بخواهید به تعداد بالایی از سوالات پاسخ دهید به دلیل تعدا زیاد سوالات، با عجله و شتاب آزمون می دهید که این مسئله سبب افزایش بی دقتی های شما خواهد شد و تعداد سوالات غلط شما افزایش پیدا می کند.

٢- همچنین وقتی نمی توانید به یک یا چند سوال پاسخ دهید مضطرب شده، ذهن شما درگیر خواهد شد و تمرکز شما کاهش پیدا خواهد کرد که این مسئله میزان خطای شما را افزایش خواهد داد، این مسئله سبب می شود شما روی سوالات مکث بیشتری کنید و در این حالت بخشی از وقت شما از دست خواهد رفت.

٣- برای قبولی در رشته های مورد نظرتان نیاز به داشتن درصد صد یا درصدهای بسیار بالا ندارید و می توانید با میانگین درصد ٦٥ تا ٧٠ رتبه بسیار خوبی کسب کنید. بنابراین حتما برای خود حداقل سوال مشخص کنید تا بتوانید با آرامش در جلسه آزمون حاضر شوید.

٤- توجه داشته باشید که در آزمون سراسری تمامی سوالات برای سنجش علمی داوطلبان نیست و برخی از سوالات برای سنجش هوش هیجانی شما (توانایی کنترل هیجان و گذشتن از برخی سوالات) طراحی می شود. بنابراین برای پاسخ دادن به هر تعداد سوالی که پاسخ آن ها را می دانید در آزمون حاضر شوید.

بنابراین حتما از تکنیک حداقل سوال استفاده کنید و بدانید برای قبولی در رشته های پرطرفدار دانشگاهی همانطور که در کارنامه های قبولی مشاهده می کنید نیاز به پاسخگویی به تمامی سوالات را ندارید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا