0
0

سلام ، من دانش آموز یازدهم هستم. لازم است که ما نیز آزمون ها را تحلیل نماییم؟

0
0

سلام

١- تحلیل آزمون های آزمایشی اهمیتی برابر با آزمون خواهد داشت و در صورتیکه شما آزمون خود را تحلیل نکنید، شرکت شما در آزمون بی فایده خواهد شد. بهتر است تحلیل آزمون را پس از آزمون و استراحت چند ساعته در همان روز آزمون انجام دهید.
زیرا با گذشت زمان،راه حل هایی که در جلسه آزمون انجام ده اید، از یاد خواهید برد و تحلیل آزمون شما دقیق نخواهد بود.

٢- در تحلیل آزمون شما می توانید نقاط قوت و ضعف خود را به درستی شناسایی کرده و برای رفع نقاط ضعف خود بکوشید تا در آزمون های بعدی پیشرفت کنید.

٣- تمامی سوالات اعم از غلط،نرده و صحیح را بررسی کنید. البته مشاوره تحلیل آزمون گرینه ٢، به شما کمک خواهد کرد تا متناسب با وضعیت پاسخگویی در هر درس، در مورد اقداماتی که باید برای تسلط و یادگیری موضوع انجام دهید، تصمیم راهبردی مناسبی اخذ کنید.
البته بسیاری از راه کارها در مشاوره های هوشمند پس از هر آزمون در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

٤- حتما سوالاتی که در آزمون درست پاسخ صحیح داده اید را نیز بررسی کنید، زیرا ممکن است راه حلی ساده تر از راه حل فعلی شما ارائه شده باشد و شما بتوانید در مدت زمان کمتری به پاسخ دست پیدا کنید.
همچنین سوالاتی که نکته دار هستند علامتدار کرده و نکات آن ها را وارد خلاصه نویسی های خود کنید و سعی کنید آن ها را مرور کنید.

بنابراین تحلیل آزمون های آزمایشی را جدی گرفته وسعی کنید پس از آزمون این روند را به درستی انجام داده و تمامی سوالات را بررسی کنید، تا بتوانید با تصمیمات راهبردی دقیق در آزمون های آزمایشی پیشرفت نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا