0
0

سلام ، من الان پایه دوازدهم هستم. برنامه ای که شما میدین از صبح شروع میشه تا شب در صورتی که ما 2 مدرسه ایم و نمیتونیم درست با برنامه درس بخونیم و من در ازمون اولم شرکت نداشتم . چطور اون مباحثو بخونم. راهنماییم کنید.

0
0

سلام

1- با استفاده از این برنامه اهداف کوتاه مدت و هفتگی خود را می توانید مشخص کرده و به دلیل اینکه در آزمون آزمایشی شرکت می کنید می توانید با جدیت بیشتری به مطالعه و انجام دقیق برنامه هفتگی خود بپردازید.

2- در حال حاضر اولویت شما باید مطالعه درس هرروز همان روز همگام با مدرسه باشد.
زیرا اگر درس هر روز را همان روز مطالعه کنید، سبب ایجاد تسلط، در برنامه مطالعاتی و مفهومی شدن مطالعه خواهد شد و کیفیت مطالعه را بالا خواهد برد.

روش درس هر روز همان به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری به مرور این مطالب بپردازید و بتوانید وقت بیشتری را برای زدن تست و تثبیت آموخته های خود در اختیار داشته باشید

3- اگر در واحد مطالعاتی خود نمی توانید به تمام اقدامات درس هرروز همان روز خود برسید، اولویت خود را خواندن مطالب قرار داده و سایر اقدامت را به روزهای بعدی موکول کنید.

4- اگر مدرسه شما تمامی دروس سال چهارم/ دوازدهم و سال های پایه را تدریس می کند، همگام با مدرسه پیش بروید و دروس سال چهارم/دوازدهم (که معمولا با برنامه آزمون هم پوشانی دارد) را با استفاده از برنامه هفتگی جلو ببرید.

5- در صورتیکه در مدرسه شما دروس سال پایه تدریس نمی شود، دروس سال پایه را همگام با برنامه آزمون پیش ببرید.

بنابراین اولویت شما باید مطالعه با یک برنامه مناسب و رعایت روش درس هرروز همان روز باشد، تا به تسلط کافی در دروس رسیده و بتوانید به تمامی مباحث آزمون رسیده و موفق شوید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا