0
0

سلام ، ببشخید من درس های اختصاصیم خیلی ضعیفه، چطور می تونم اون ها رو درست کنم؟

0
0

سلام

١- علل عدم نتیجه گیری خود را پیدا کنید، اگر علت عدم نتیجه گیری شما به دلیل عدم مطالعه کافی می باشد، باید ساعت مطالعه و تعداد تست هر درس خود را یادداشت کرده و سعی کنید هر روز این مقدار را نسبت به روز قبل افزایش دهید تا بتوانید به ساعت مطالعه و تعداد تست مورد نظر خود برسید.

٢- اگر به دلیل عدم تسلط در دروس نمی توانید به تست ها پاسخ دهید باید تست های آموزشی خود را افزایش دهید، برای اینکه بتوانید در آزمون های آزمایشی به تسلط برسید، باید برای تکمیل یادگیری های خود تست آموزشی بزنید و فقط از مطالعه برای یادگیری استفاده نکنید. همچنین سعی کنید در دروس اخحتصاصی بیشتر حجم واحد مطالعاتی خود را به تست زدن احتصاص دهید تا بتوانید به تسلط خوبی دست پیدا کنید.

٣- اگر علت عدم پاسخگويي به سؤالات در آزمون، معلومات است، پیشنهاد می شود از ابزاهای کمک آموزشی مناسب (نظیر کتاب تست و یا کلاس) استفاده نمایید تا مدت زمان یادگیری مباحث کاهش یابد و بتوانید برای تکمیل آموخته های خود از تست زنی به شیوه آموزشی استفاده کنید.

٤- اما اگر علت عدم نتیجه گیری، بی دقتی در آزمون های آزمایشی است، توصیه می شود لیست بی دقتی های خود را یادداشت کرده و روز قبل از آزمون آزمایشی، لیست را مرور کنید تا میزان بی دقتی های شما کاهش یابد.

٥- البته بسياري از راه كارها در كارنامه هاي مشاوره اي پس از هر آزمون در اختيار شما قرار خواهند گرفت.

بنابراین ابتدا علل عدم نتیجه گیری خود را بیابید و سعی کنید با اخذ بهترین تصمیم راهبردی برای هر درس، به تسلط خوبی در آزمون ها برسید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا