0
0
0
0

سلام

١- ابتدا این احساس را باید عادی تلقی کنید نه فاجعه بزرگ و غیرقابل درمان. زیرا در این حالت راحت تر می توانید بر این حس خود غلبه نمایید. همچنین باید از ارتباط با افرادی که مانند شما این حس را دارند و احساسات منفی به شما القا می کنند خودداری نمایید.

٢- یک روز به خودتان استراحت روحی بدهید. در این زمان باید بدون آزمون سراسری زندگی کنید. به این نکته توجه داشته باشید که این کار نباید باعث عذاب وجدان شما شود و شما باید از این استراحت به عنوان دورخیزی برای یک پرش قوی تر برای رسیدن به هدفتان استفاده نمایید.

٣- روزانه به طور منظم و هرروز به مدت ١٥ الی ٣٠ دقیقه ورزش کنید. ورزش سبب نشاط و شادابی شما شده و همچنین تمرکز شما را افزایش خواهد داد. این ورزش ها بهتر است ورزش های هوازی مانند طناب زدن، دویدن، راه رفتن سریع و… باشد.

٤- موثرترین راه غلبه براین احساس یادآوری اهدافتان است. لیست اهداف خود را مکتوب یادداشت کرده و روزانه زمانی را برای فکر کردن به این اهداف اختصاص دهید و به خاطر داشته باشید برای رسیدن به هدفتان نیاز به تلاش و پشتکار دارید.

بنابراین هر روز اهداف خود را مرور کرده و با انجام ورزش و در نهایت استراحت چند روزه بر این حس خود غلبه نمایید تا بتوانید با انگیزه بیشتر ماه های پیش رو را بگذرانید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا