0
0

سلام، الان حجم ازمون ها نسبتا زیاده. و شاید بعضیا ب تازگی ثبت نام کرده باشن ازمون رو و از قبل روی درسا مطالعه نکرده باشن. با این برنامه روزانه تو سایت میشه با ازمونا هماهنگ شد یا نه؟

0
0

سلام

١- به دلیل وجود فاصله مناسب چهار هفته ای بین آزمون ٤ و ٥، شما می توانید تمامی مباحث آزمون را مطالعه نمایید و در این دوره تمامی عقب ماندگی های نیمسال اول خود را جبران نمایید.

٢- به دلیل اینکه در حال حاضر در دوره جمع بندی نیمسال اول هستید و هدف از این دوره جمع بندی مباحث نیمسال اول است، شما می توانید با برنامه ریزی دقیق و انجام دقیق برنامه خود به اهداف این دوره دست پیدا کنید.

٣- اگر داوطلب در حال تحصیل هستید مطابق با برنامه مدرسه (که همان مباحث آزمون است) پیشروی کرده و دروس نیمسال اول سال چهارم را جمع بندی نمایید.

٤- اگر داوطلب فارغ التحصیل هستید مطابق برنامه روزانه پیشروی کرده و اولویت شما باید مطالعه دروس نیمسال اول سال چهارم و جمع بندی آن ها باشد.

بنابراین باید اولویت شما مطالعه همگام با برنامه آزمون های پیش رو و رها کردن آزمون های گذشته باشد، همچنین تلاش کنید تا تمامی مباحث و اقدامات نیمسال اول خود را به اتمام برسانید تا بتوانید در سایر بازه های جمع بندی به باقی دروس خود برسید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا