موناکو رقم پیشنهادی رئال به ام‌باپه را اعلام کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از مونت کارلو، کیلیان ام‌باپه فصل قبل در موناکو عملکرد درخشانی از خود نشان داد و از بهترین های فوتبال فرانسه بود. این بازیکن توانست عنوان جوان طلایی فوتبال  اروپا را در سال ۲۰۱۷ به دست آورد و همین باعث شد تا مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار بگیرد.

با وجود این که خبرهای زیادی درباره احتمال حضور ام باپه در رئال مادرید به گوش می‌رسید اما این بازیکن در نهایت پاری ‌سن‌ ژرمن را انتخاب کرد.

واسیلف، نائب رئیس باشگاه موناکو درباره رقم پیشنهادی رئال مادرید، گفت‌: تنها پاری ‌سن‌ ژرمن مشتری ام‌باپه نبود. چند تیم بزرگ دیگر هم از جمله رئال مادرید او را می خواستند. رئال مادرید هم همان رقمی را که پاری ‌سن‌ ژرمن پیشنهاد داد به ما ارائه کرد اما خود ام‌باپه دوست داشت که راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود.

او ادامه‌ داد: پدر ام‌باپه  همه پیشنهادها را بررسی کردند. ما دوست نداشتیم این ستاره خود را به پاری ‌سن‌ ژرمن بدهیم چرا که هیچ تیمی دوست ندارد با فروختن بازیکن خود به تیم رقیب آنها را قوی کند اما  چون خود ام‌باپه دوست داشت که راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود ما هم مخالفتی نکردیم.

به گزارش ایسنا رقم فروش نهایی ام‌باپه به پاری ‌سن‌ ژرمن ۱۸۰ میلیون یورو است و این بازیکن ۱۹ ساله بعد از نیمار گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال  جهان است.

منبع : ایسنا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *