ورود رسمی رونالدو به کورس کفش طلا

کریستیانو در سال ۲۰۱۸ بی رقیب و مهار نشدنی به نظر می رسد. او امشب و در جشنواره گل رئال به خیرونا زننده ۴ گل بود تا به مسی هشداری جدی داده باشد.

به کزارش “ورزش سه”، در پایان دور رفت لالیگا، رونالدو در جدول گلزنان لالیگا ۱۴-۷ از مسی عقب بود. اعجوبه آرژانتینی که فصل را عالی شروع کرده بود، همچنان می درخشد اما حالا خطر بزرگی به نام رونالدو را بیخ گوش خود حس می کند. تا همین دو ماه پیش آقای گلی مسی حتمی به نظر می رسید اما در پایان هفته ۲۹ لالیگا، حالا رونالدو به سه قدمی مسی رسیده است.

رونالدو امشب با ثبت یک پوکر برابر خیرونا، تعداد گل هایش را به عدد ۲۲ رساند تا نه تنها از سوارز ۲۱ گله عبور کند که حالا خود را در فاصله سه گل تا مسی می بیند. در جدول کفش طلای اروپا نیز محمد صلاح با ۲۸ گل زده، شش گل از رونالدو پیش است اما با این روندی که رونالدو در پیش گرفته، بسیار محتمل است که او بتواند خود را به زودی در صدر جدول گلزنان قرار دهد. رونالدو حالا در ۳۵ بازی این فصل خود ۳۷ گل به ثمر رسانده است.

همچنین این پنجاهمین دیداری بود که رونالدو موفق به زدن سه گل یا بیشتر می شد.

واضح است که فوق ستاره پرتغالی در بهترین مقطع فصل به اوج دوران آمادگی رسیده و رئالی ها بسیار امیدوارند که بازهم روی شانه های او بتوانند تا فینال لیگ قهرمانان پیش بروند. رونالدو امشب نشان داد که برای تصاحب پنجمین کفش طلای خود خیز بلندی برداشته است.

منبع : ورزش سه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *